HAKKIMIZDA

  Şirketimiz, 2016 yılında Türkiye’nin büyük şehri İstanbul da kurulmuştur. Şirketimiz uluslararası ithalat ve ihracat yapmaktadır. Şirketimizin alanı tekstil üzerinedir. Sektörümüz iplik sektörüdür. Genellikle triko iplikleri çalışmaktayız.

    İthalat yaptığımız ürünlerimizi, kendimiz üretip Dünyanın birçok ülkesine ve Türkiye’ye pazarlayan Arda iplik, bünyesinde bulunan yaklaşın 50’yi aşkın kalite çeşitleriyle hizmet etmektedir.

    Arda ipliğin çalıştığı kalitelerden bahsedecek olursak.Viskon elite,viskon,elite, pamuk yün,pamuk viskon, akrilik,core spun elite, core spun akrilik, polyemid, buklet, şardonlu, şonil, naylon, akrilik naylon,  naylon sakal , polyester sakal, viskon akrilik, sim ipliği, pullu iplik, fantezi türde karşımlar, lase ve sargılı lase ve daha onlarca kaliteride çalışmaktadır.

    Boyama sistemimiz oldukça iyi ve üst düzey kalitededir. Renk çalışmalarımızı pantone renkleri, isteğe bağlı özel renkler, melanj renkler ve yüzlerce renk üretim yapılmaktadıri

    Binlerce çeşit iplik cinsi, on binlerce renk seçeneği, yılların tecrübesi ile sektöründe önde gelen firmaları arasında yer almakta ve bunun haklı gururunu duymaktadır. Ürünlerini Amerika’dan Uzakdoğu’ya kadar olan yelpazede pazarlayan Arda iplik, üretmiş olduğu iplikleri sağlam, istifi kolay olan şık karton paketlerde müşterilerine servis yapmaktadır. İplik sanatını icra eden Arda iplik, yüksek kaliteli fantezi iplikleri müşterilerine sunmakta ve bununla da gurur duymaktadır.